Filtreeri postitusi

Riigikogu valimised on välja kuulutatud

Väljas ilus ja lumerohke talv, aga Vabariigi Valitsuses käärib ja kokkulepetest ei peeta kinni, usaldamatus kasvab. Meedias võtavad sõna vähem ja rohkem tuntud poliitikud eesmärgiga tõsta enda erakonna reitingut ja madaldada teiste oma. Kõik see toimub loomulikult põhjusel, et parlamenti valitakse uusi rahvaesindajaid juba 86 päeva pärast ning valimiskampaaniad on täes hoos.

Loe lisaks

Demokraatia pidupäev sai selleks korraks läbi

Valimisi nimetatakse demokraatia pidupäevaks. Üks kord nelja aasta jooksul on inimestel võimalik kaasa rääkida kohaliku volikogu koosseisu kujunemisele. Selleks korraks on valimised selja taha jäänud ja volikogude koosseisud selgeks saanud. 

Loe lisaks

Miks ma kandideerin Keila linnapeaks

Vähem kui kuu aja pärast on teada Keila linnavolikogu uus koosseis. Seejärel segub, millised poliitilised jõud moodustavad koalitsiooni linna juhtimiseks järgneval neljal aastal. Igal valimisnimekirjal on oma programm ja ideed, mida soovitakse selle aja jooksul teostada. Keila sotsiaaldemokraatide valimisprogrammiga saad tutvuda siin.

Loe lisaks

Lastesse panustamine on investeering tulevikku

Vabariigi Valitsuse kärpeplaani osa on vähendada laste ja noorte huvitegevuse rahastust poole võrra. See mõjutab negatiivselt Eesti laste ja noorte tulevikuväljavaateid. Tegemist on maailmavaatelise vaidlusega, kas lastesse panustamine on kulu või investeering. Püüan selgitada läbi enda sotsiaaldemokraatliku vaatenurga, miks lastesse panustamine on investeering tulevikku.

Loe lisaks

Arhiiv